• کدخبر: 673840
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

رضا کریمی اظهار داشت: بعد از بررسی‌های همه‌جانبه توسط هیئت عالی نظارت بر انتخابات و هیئت اجرایی نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل به تائید نهایی رسید که در این زمینه فرماندار اردبیل موظف است برخی مواردی که مقرر شد در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها رسیدگی کند.

وی با اشاره به این که بعد از بررسی هیئت عال نظارت انتخابات استان و مسئولان مربوطه تخلفات و سهل‌انگاری در 6 صندوق شعب اخذ رای اردبیل انجام شده بود که با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته قرار شد متخلفان این 6 صندوق توسط فرماندار اردبیل به مسئولان قضائی معرفی شوند که نوع برخورد توسط مسئولان قضایی با متخلفان مشخص می‌شود.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای اردبیل گفت: یکی از سهل‌انگاری‌های که در انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل وجود داشت این بود که فرماندار اردبیل باید در زمان مشخص تعداد رای کاندیدها را به صورت تفکیک شده به کاندیداها ارائه می‌کرد که این امر انجام نشد و فرماندار اردبیل موظف شد تعداد آرای کاندیداهای شورای اسلامی شهر اردبیل را به تفکیک به نامزدهای اردبیل ارائه کند.

کریمی تصریح کرد: بعد از بررسی و شمارش 15 درصد صندوق رای شورای اسلامی شهر اردبیل تغییر خاصی در اعضای اصلی و علی‌البدل انجام نشد و با بررسی‌های انجام یافته نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل به تائید نهایی رسید و همان آگهی قبلی مورد تائید قرار گرفت.

وی اظهار کرد: انتظار می‌رود با حضور اعضای جدید شورای اسلامی شهر اردبیل گام بزرگی در توسعه و پیشرفت اردبیل برداشته شود و با برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند اردبیل در مسیر پیشرفت و توسعه قرار داده شود.

 

48

انتهای پیام
  • کدخبر: 673840
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.