اخبار مرتبط

محمد علی یزدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کانون های درون مدرسه ای اسکیت با هدف ساماندهی دانش اموزان فعال در این رشته ورزشی ، ارائه خدمات آموزش تخصصی به دانش آموزان و برگزاری دوره های آموزشی - توانمندسازی برای مربیان ورزش علاقه مند در این رشته در البرز فعال شده است.
وی اظهار کرد: این طرح با هدف شناسایی دانش آموزان با استعداد در رشته های مختلف ورزشی، گسترش این ورزش تخصصی و ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان در کانون های درون مدرسه ای استان البرز اجرایی شده است.
رئیس هیات اسکیت البرز تصریح کرد: مهمترین هدف این طرح را رشد دانش آموزان این استان در ورزش با نشاط اسکیت به صورت تخصصی - فنی تشکیل می دهد تا در آینده ای نزدیک شاهد مدال آوری آنها در مسابقات استانی، کشوری و برون مرزی باشیم.
یزدی بیان کرد: در اجرای برنامه های راهبردی فدراسیون اسکیت و اداره‌کل ورزش و جوانان البرزبرنامه عملیاتی هیات اسکیت استان البرز در سال 96 در قالب برنامه ای مدون و کارشناسی شده تهیه و در دستور کاری این هیات قرار گرفته است.
وی در ادامه به آئین نامه هیات های ورزشی و فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران پرداخت و افزود: برگزاری هر گونه مسابقه تحت عنوان قهرمانی لیگ، دسته های آزاد استانی و شهرستانی توسط موسسات و تشکل های غیردولتی و اکادمی های فاقد پروانه بهره برداری از اداره کل ورزش و جوانان و هیات استان ،ممنوع بوده و در صورت مشاهده تبلیغات محیطی فاقد مجوز ، برابر مقررات اقدام خواهد شد.
رئیس هیات اسکیت در البرزگفت: مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی استان البرز با همکاری هیات شهرستان فردیس در تیرماه سال جاری در ورزشگاه شریعتی می شود.
یزدی یاد آور شد: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به هیئت اسکیت شهرستان فردیس مراجعه کنند.
وی اضافه کرد : مسابقات قهرمانی البرز نیز در ماده سرعت ویژه رده سنی نونهالان ونوجوانان وجوانان در نیمه دوم تیرماه در این استان برگزار می شود.
استان البرز 440 هزار دانش آموز و 800 معلم تربیت بدنی دارد.
2819 / 6155 خبرنگار: مهین مالمیر انتشار دهنده: محمد عزیزپور
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.