• کدخبر: 671881
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبر آنلاین و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ، عباداله کامکار در جلسه "شورای امر به معروف و نهی از منکر" که در استانداری اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در شورای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز استانداری برنامه های متنوع فرهنگی در قالب سخنرانی و تلاوت ترتیل کلام اله مجید ،برگزاری مسابقات قرآنی و ختم قرآن کریم در ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان اجراکرده است.
وی، برنامه‌ریزی در خصوص مسائل مهمی چون فریضه الهی نماز، امر به معروف و نهی از منکر و اعتلای فرهنگ عفاف و حجاب را جزو برنامه‌های کاری شورای فرهنگی اعلام کرد.
کامکار در ادامه اظهار داشت: بر اساس نگاه ارزشی و الهی که می بایست در کار خود داشته باشیم به یاری خداوند فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر را در استانداری بیش از پیش احیا کنیم. مهم ترین معروف ها به عقیده ما خدمت صادقانه و بی شائبه و بی منت به مردم عزیزمان و ارائه بهترین خدمات به هم میهنان بزرگوارمان می باشد که اگر برای رضایت خداوند انجام شود، خیرات و برکات عظیمی را متوجه مجموعه ما خواهد کرد.
وی افزود: رکن مهمی که در انجام فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر به عنوان روح کلی و پایه و اساس آن قلمداد می شود و معمولا مغفول می ماند، روح خیرخواهی و محبت در انجام این فریضه است.
کامکار گفت: اگر ما با نیت خیرخواهی و با عشق و دوستی و علاقه یکدیگر را امر به معروف و نهی از منکر کنیم، قطعا شاهد تاثیر مثبت کلام و رفتارمان در طرف مقابل خواهیم بود.

 

46

انتهای پیام
  • کدخبر: 671881
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.