اخبار مرتبط

مرتضی فلاح زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به تشدید بازرسی‌ها در ایام مبارک رمضان گفت: دراجرای وظایف قانونی و صیانت از حقوق مصرف کنندگان با رویکرد پیشگیرانه به دنبال پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پرتقاضای این ماه مبارک، بازرسی‌ها تشدید می‌شود.
وی از جمله اقدامات انجام شده این طرح را تعیین نرخ مصوب زولبیا و بامیه ، آش و حلیم و اعلام به صنوف مرتبط و کنترل ونظارت روزانه بیان کرد.
فلاح زاده به اهداف دیگر این طرح نظارتی اشاره کرد و افزود: این طرح با هدف تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با همکاری اتاق‌های اصناف و سایر دستگاه‌های نظارتی صورت می‌گیرد.
وی از برقراری گشت مشترک با ادارات صنعت ومعدن وتجارت ، شبکه بهداشت و دامپزشکی خبر داد و گفت: صنوف نظارتی مورد تاکید در این طرح شامل شیرینی فروشی ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها، قصابان و مرغ فروشان و... است.
مدیر بازرسی اتاق اصناف شهرستان ساوجبلاغ همکاری همه صنوف را با بازرسان در اجرای این طرح ضروری دانست و تاکید کرد: رعایت نرخ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا و ... از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح است که همه صنوف ملزم به رعایت آن هستند.
فلاح زاده تصریح کرد: شهروندان ساوجبلاغی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب و عدم درج قیمت، مراتب را ازطریق شماره 44224133 به این اداره منعکس کنند تا بازرسان در نخستین فرصت موضوع را پیگیری و در صورت نیاز نتیجه را به شخص گزارش دهنده اعلام کنند.
6155/1535 خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.