• کدخبر: 656923
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ شهرام لازمی زارع با اشاره به اینکه معاونت خدمات شهری اقدامات متعددی را در زمینه عمران و خدمات شهری به شهروندان ارائه می کند گفت: معاونت خدمات شهری علاوه بر رسیدگی به مشکلات شهری ، به مشکلات شهروندان نیزاز طریق تلفن گویای 137 پاسخگو است.

وی افزود: از آغاز سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه بالغ بر یک هزار تماس دریافتی از شهروندان در مناطق 4گانه شهرداری در دو حوزه عمرانی و خدمات شهری داشتیم که به صورت میانگین به 74 درصد از مطالبات شهروندان اقدام شده است و نسبت به 17 درصد از مطالبات اقدام خواهد شد.

معاون خدمات شهری تصریح کرد: بیشترین مطالبات در حوزه عمرانی مربوط به آسفالت ریزی ، لکه گیری و تسطیح و شن ریزی معابر می باشد و در بخش خدمات شهری بیشترین درخواست ها مربوط به جمع آوری خرده شیشه ها در سطح شهر است.

لازمی زارع بیشترین درخواست های شهروندان را در حوزه خدمات شهری عنوان کرد و گفت: از جمله امور انجام شده در بخش خدمات شهری شامل جمع آوری سگ های ولگرد، جمع آوری زباله، رفت و روب، اخطار به کارگران شهرداری به دلیل کم کاری، رفع سد معبر، معدوم کردن موش ها ، رسیدگی به فضای سبزو تعمیر چراغهای فضای سبز، جمع آوری مازاد و نخاله، لایروبی و شست و شوی جوی آب، رسیدگی به زمین بایر و موارد نظیر این امور است.

وی از جمله امور انجام شده در بخش عمران را آسفالت ریزی و لکه گیری معابر تسطیح و شن ریزی، تعمیر پازل پیاده روها،تعمیر جوی آب،رسیدگی به تخریب آسفالت،ایجاد پیاده رو و نصب پل ماشین رو عنوان کرد.

46

 

  • کدخبر: 656923
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.