اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمدحسین جوانمردی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید معاون عمرانی استانداری البرز از آزاد راه تهران - شمال افزود: کل پروژه 121 کیلومتر مسافت دارد که 32 کیلومتر آن در قطعه یک است که عمده فعالیت های شرکت آزاد راه تهران و شمال در همین قطعه متمرکز است‌.
وی اضافه کرد: تمام عوامل اجرایی سعی و تلاش خود را به کار گرفته اند تا در شرایط مناسب و نزدیک ترین زمان مناسب قطعه یک این پروژه به بهره برداری برسد.
وی خاطرنشان کرد: قطعه 4 نیز به طول 20 کیلومتر از مرزن آباد به چالوس در حال بهره برداری است.
جوانمردی گفت : در قطعه 2 نیز به طول حدود 5 کیلومتر حفاری صورت گرفته است .
وی اظهار داشت: در زمان حاضر امکان بازنگری در طول قطعه سوم نیز به طول 47 تا 52 کیلومتر وجود داردکه با استفاده از سرمایه گذاری و فاینانس قصد داریم عملیات اجرایی آن را در یک سال آینده شروع کنیم.
معاون فنی و اجرایی شرکت آزاد راه تهران و شمال با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه 61 کیلومتر از مسیر تهران تا دو راهی شهرستانک کوتاه خواهد شد بیان داشت: با توجه به اینکه یکی از گذر کاه های سخت و صعب العبور از استان البرز است اما هم به لحاظ کمی و کیفی در زمان مقتضی و منطقه ای تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کار به سرانجام برسد.
وی با بیان اینکه مجموع اعتبار مورد نیاز پروژه 85 هزارمیلیاردریال است افزود: با تشکیل تیم طراحی و با انتخاب بهترین پیمانکاران قصد داریم در کوتاه ترین زمان ممکن این قطعه را به بهره برداری برسانیم.
7414/ 6155خبرنگار: وحیده عسکری ** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.