اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، در این آئین مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت : ستاد بزرگداشت مقام معلم از بهمن ماه 95 با رویکرد تکریم از معلمان و الگو برداری از اندیشه استاد شهید مرتضی مطهری در عرصه تعلیم و تربیت در این استان تشکیل شد.
خسرو ساکی با اشاره به اینکه این ستاد به دلیل اهمیت موضوع در نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش البرز هم تشکیل شده، اظهار کرد: با برگزاری نشست های مختلف تلاش کردیم تا در هفته بزرگداشت معلم، بستری مناسب با نگاه تکریمی در استان فراهم آید.
وی یادآور شد: برای اولین بار معلمان شاخص توسط معلمان هر مدرسه انتخاب شده اند.
وی بیان کرد: 965 نفر از معلمان این استان در سطح آموزشگاهی و 275 معلم منطقه ای منتخب شناخته شدند.
وی افزود: از تعداد 1264 معلم شاخص در البرز ، 24 معلم در سطح استان و یک معلم نیز در کشور شاخص شناخته شد.
مدیر کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: فریبا فلاح زیارانی از معلمان تربیت بدنی شهرستان نظرآباد با کسب امتیاز بالا در کشور بعنوان معلم شاخص از استان البرز برگزیده شد.
ساکی تصریح کرد: به مناسبت روز معلم برای همه معلمان البرزی لوح تقدیر با امضای استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش البرز در نظر گرفته شده است.
وی دیدار معلمان با رهبر معظم انقلاب ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، آئین نکوهداشت روز معلم در مدارس ، همایش تجلیل از معلمان در نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش البرز ، آئین متمرکز استانی تجلیل از معلمان شاخص البرزی را از دیگر برنامه های هفته بزرگداشت معلم در این استان ذکر کرد.
وی تاکید کرد: دانش آموزان البرزی نیز در این هفته با اهداء یک شاخه گل ، اجرای سرود، مقاله و دکلمه ، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و هنری از تلاش معلمان در مدارس این استان قدر دانی کردند.
البرز 24 هزار و 41 معلم و 440 هزار دانش آموز دارد.
در این آئین با اهداء لوح سپاس و کارت هدیه از 40 معلم شاخص و 4 دانش آموز نخبه در استان البرز تجلیل شد.
2819/1535خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.