اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فیروز صادق روز سه شنبه در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره کاهش آسیب های اجتماعی افزود: برای رفع آسیب های اجتماعی راهکارهای مناسب باید در نظر گرفته شود.
وی گفت : دستگاه های اجرایی باید زمینه های شناسایی حقوق شهروندی را در دستگاه های اجرایی فراهم کرده و با متخلفان برخورد شایسته کنند تا این حقوق در بطن و لایه های مختلف جامعه نهادینه شود.
وی با بیان اینکه ستاد صیانت از حقوق شهروندان با رویکرد ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تشکیل شده است گفت:رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب از اصلی ترین دستورکارهای مجموعه فرمانداری در ستاد صیانت محسوب می شود.
سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ساوجبلاغ عنوان کرد:به روسای ادارات نیز اعلام کرده ایم که تمامی ارگان ها و نهادهای فعال شهرستانی موظف شوند تا بر حسبِ وظایف خود، پاسخگوی مردم باشند و در صورت قصور و کم کاری، با اعمال برخوردهای لازم نسبت به رفع نواقص اقدام خواهد شد.
صادق اظهار داشت : مردم بهترین داور هستند و ستاد صیانت موضوع مهمی است و رعایت حقوق ارباب رجوع ، رعایت حجاب وپوشش منظم وآراستگی ظاهری از جمله اهداف ستاد صیانت است که باید به صورت منشور اخلاقی در ادارات شهرستان ساری و جاری شود.
وی از اجرایی شدن برنامه بازدید های سرزده این ستاد برای رسیدگی به حقوق شهروندان در سطح شهرستان خبرداد.
6155/1535خبرنگار: حکیمه کشاورز** انتشار دهنده : محمد عزیزپور
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.