اخبار مرتبط

مسعود مظفری روز چهارشنبه درآیین اختتامیه کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوپزشکی درپژوهشگاه مواد وانرژی البرز در گفت و گوی اختصاصی به خبرنگار ایرنا، افزود: دراین کنفرانس از ١٠٥ مقاله دریافتی ایرانیان، ٨٤ مقاله به صورت پوستر مورد پذیرش قرار گرفت که به ٣ پوستر برتر، جوایزی به رسم یادبود از طرف کنفرانس تقدیم شد.
وی گفت: در 2 روز برگزاری این کنفرانس 32 سخنرانی توسط پژوهشگران داخلی و خارجی به زبان انگلیسی ارائه شد.
وی اظهار داشت: به موازات سخنرانی ها، ٨ کارگاه آموزشی در سالن های دیگر پژوهشگاه مواد وانرژی برگزار شد.
مظفری اهداف شبکه نانوفناوری کشورهای اسلامی را تبادل نظر میان استادان و محققان فعال در حوزه نانوفناوری، نانوپزشکی، نانو زیست فناوری و محیط زیست، ارائه دستاوردهای تحقیقاتی در این زمینه به صاحبان صنایع و پزشکان، بررسی راهکارهای ارتقای کیفی محصولات موجود یا امکان تولید محصولات جدید دانست.
دبیر علمی کنفرانس بین المللی نانوفناوری و نانوپزشکی گفت: مجمع عمومی شبکه نانو فناوری جهان اسلام با حضور خورشید حسنین دبیر کامستک از پاکستان وپروفسور شکوه فر از پژوهشگران برجسته ایران تشکیل شد.
کنفرانس و کارگاه بین المللی نانوفناوری و نانوپزشکی در پژوهشگاه مواد وانرژی با حضور شرکت کنندگان خارجی و داخلی به مدت دو روز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 12 الی 13 اردیبهشت ماه در سالن همایش شهید بیات پژوهشگاه مواد وانرژی برگزار شد به کار خود پایان داد.
این کارگاه و کنفرانس بین المللی با حضور رییس پژوهشگاه مواد وانرژی،استاندار البرز و پژوهشگران داخلی و خارجی به پایان رسید.
این پژوهشگاه یکی از قطب های علمی و تحقیقاتی کشور است که دستاوردهای علمی ، اختراعات و نوآوری های متعدد آن تاکنون توجه پژوهشگران جهان را به خود معطوف کرده است.
پژوهشگاه مواد وانرژی وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در مشکین دشت شهرستان فردیس استان البرز مستقر است.
7413/1535خبرنگار:معصومه مهتاب**انتشار دهنده:داریوش غفاری

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.