اخبار مرتبط

ابوالقاسم پالیزگیر روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: برای حمایت از بازاریان و اصناف محلی این شهرستان مردم نیز خرید های خود را معطوف به منطقه کنند.
وی با قدردانی از بازاریان این شهرستان در رعایت حال مردم در آستانه سال نو و دریافت پایین ترین حد سود فروش اجناس به مشتریان گفت: در هر صورت هر خرید از بازار محلی حمایت بزرگی در شرایط سخت اقتصادی و رکود حاکم بر بازار محلی است.
پالیزگیر اظهار کرد: برای مبارزه با قاچاق کالا باید یک غیرت ملی در خرید کالای ایرانی با هدف حمایت از تولیدات داخلی ایجاد شود.
وی افزود:باید نسبت به خرید کالای تولید داخل کشور یک حس مسئولیت شکل گیرد تا با این روش ورود کالای قاچاق برای افراد سودجو صرفه اقتصادی نداشته باشد.
فرماندار ساوجبلاغ اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش خرید کالا از سوی شهروندان، این زمان فرصت مناسبی برای فرهنگسازی به منظور خرید کالاهای داخلی است.
وی بیان کرد: لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است بنابراین باید ائمه جمعه و جماعات، سمن ها و همه تشکل های تاثیرگذار و افراد با نفوذ برای ترویج خرید کالاهای داخلی فعال شوند.
وی اظهارکرد: باید آسیب های اقتصادی و بهداشتی ناشی از خرید کالای قاچاق بازگو شود و عنوان کرد که اجناس قاچاق فاقد کیفیت لازم هستند.
فرماندار ساوجبلاغ استقبال از کالای قاچاق را تیشه زدن به ریشه اقتصاد سالم یک کشور دانست و گفت: باید با کارهای فرهنگی یک دلزدگی نسبت به مصرف کالای قاچاق ایجاد کرد.
پالیز گیر افزود: برای احیای واحدهای تولیدی داخل کشور به سازمان صنعت معدن تجارت و مجمع امور صنفی تاکید کردم که در برگزاری نمایشگاه ها از عرضه کالای خارجی جلوگیری کنند.
6155/1535خبرنگار:مریم صوفی **انتشار دهنده : محمد عزیزپور

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.