اخبار مرتبط

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: دو سوم جمعیت البرز در شهرستان کرج مستقر هستند از این رو باید تدابیر لازم برای ایجاد فضای سبز و اماکن تفریحی این شهر متراکم، فراهم شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در بازدید از پروژه های تفریحی و تفرجگاهی شهرداری کرج با اشاره به اینکه با اتفاق شهردار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج این بازدید صورت گرفت، افزود: اقدامات بسیار خوبی در سال های اخیر برای توسعه فضاهای تفریحی و تفرجگاهی کلانشهر کرج صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در پارک هزار هکتاری باغستان فضای بسیار دلنشینی مهیا شده و افراد زیادی برای گسترش و نگهداری این امکان فعال هستند.

شهبازی با اشاره به تلاش های شهردار و شورای شهر کرج، گفت: 2 سوم جمعیت البرز در شهرستان کرج مستقر هستند از این رو باید تدابیر لازم برای ایجاد فضای سبز و اماکن تفریحی این شهر متراکم، فراهم شود. 

وی افزود: پارک بیجی یا بام کرج نیز ظرفیت کم نظیری محسوب می شود از این رو باید در حوزه گردشگری مورد بهره برداری قرار گیرد چراکه می تواند گردشگران پایتخت و سایر استان های کشور را به این سو جلب و جذب کند.

استاندار البرز اضافه کرد: این پارک نیازمند حضور فعال بخش خصوصی است که شهرداری و شورا بدنبال تصویب این طرح گردشگری در شورای توسعه و برنامه ریزی استان و اقدام قانونی برای این امر هستند.

وی گفت: در خصوص توسعه این امکان و ایجاد زیرساخت های لازم با اهتمام ویژه ای حضور خواهیم داشت.

شهبازی افزود: امید است هر چه زودتر فراخوانی در خصوص جلب مشارکت بخش خصوصی داده شود تا این فضاهای زیبا به سرعت گسترش یابد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.