اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، امیر غفرانی روز چهارشنبه در نشست ساماندهی جوانان که با حضور استاندار البرز در اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد با اشاره به راه اندازی 2 خانه جوان در کرج و فردیس افزود: در صورت تامین زمین، ساخت 2 خانه جوان نیز در شهرستان های نظرآباد و ساوجبلاغ در دستور کار داریم.
وی اضافه کرد: با وجود کمبود زیر ساخت ها، از تمام امکانات، ظرفیت و مکان های اقامتی موجود برای رشد ورزش و جوانان در این استان بهره می گیریم.
غفرانی گفت: یکی دیگر از برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان، اجرای پروژه های ورزشی در نقاط آسیب پذیر است.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان البرز نیز در این نشست گفت: تدبیر استاندار و تلاش های شبانه روزی در استان موجب شد تا البرز بحران سیل را با موفقیت پشت سر بگذارد.
قدرت الله شمیرانی افزود: در شروع کار استاندار البرز، خیلی ها با فعالیت های ایشان آشنا نبودند اما با حضور موثری که داشتند موجب شدند تا استان به سلامت این موضوع را طی و کمک های خوبی به مناطق سیل زده کشور گسیل شود.
وی در ادامه با بیان اینکه برای راه اندازی خانه جوان نیازمند حمایت هستیم اظهار داشت: راه اندازی خانه جوان در 2 شهرستان کرج و فردیس در مرحله اول کار را به خوبی پیش بردیم و در مرحله دوم در صورتی که 27 صدم از 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برای توسعه ورزش در استان افزایش یابد، علاوه بر این 2 پروژه می توانیم 2 پروژه خانه جوان دیگر در شهرستان های ساوجبلاغ و نظرآباد داشته باشیم.
شمیرانی گفت: درخواست ما از شهرداری کرج این است که به صورت موقت یک ساله، فرهنگسرایی را در اختیار خانه جوان قرار دهد تا خانه جوان استان راه اندازی شود.
مدیر کل برنامه و بودجه البرز نیز گفت: در قانون بودجه 98، اعتبار 27 صدم از ارزش افزوده 2 برابر رشد داشته است.
زهرا عربشاهی افزود: با توجه به اینکه تخصیص این اعتبار 100 درصدی است، بسیاری از پروژه های ورزشی را می توان به سرانجام رساند.
مدیر کل کار، رفاه و تامین اجتماعی البرز نیز در این نشست گفت: امسال یک خوابگاه 100 تختخوابی برای استقرار در کمپ ورزشی در هفته دولت به بهره برداری می رسد، که قابلیت ارتقا تا 200 تختخواب را نیز دارد و برای ساخت آن ریالی از بودجه دولتی استفاده نشده است.
اسماعیل خلیلی افزود: مجموعه ورزشی کارگران با تخفیف ویژه در رشته های مختلف ورزشی در اختیار جوانان قرار داده می شود.
محمد کردی فرماندار اشتهارد نیز گفت: : رشد27 صدم ارزش افزوده می تواند انقلابی در حوزه زیر ساخت های ورزشی در استان ایجاد کند که بعد از تهران و قم، البرز بیشترین تخصیص را در این زمینه داشته است.
7414
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.