اخبار مرتبط

ابوالقاسم پالیزگیر روز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا با قدردانی از حمایت های استاندار البرز از صنایع افزود: از مجموع 16 هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید استان البرز در سال 97، شهرستان ساوجبلاغ توانست 977 هزار میلیارد ریال آن را برای توسعه و راه اندازی 47 واحد تولیدی به خود اختصاص دهد.
وی گفت: استان البرز در جذب این تسهیلات بر اساس رتبه‌بندی توانسته مقام نخست کشور را برای خود کسب کند که سهم ساوجبلاغ از این تسهیلات بیش از سایر شهرستان‌های البرز و کشور بوده است.
فرماندار ساوجبلاغ افزود: از 47 واحد تولیدی ساوجبلاغ مشمول این تسهیلات، 15 واحد در بخش کشاورزی و 32 واحد صنعتی بودند که پرداخت تسهیلات به آنها با ایجاد و تثبیت هشت هزار و 714 فرصت شغلی همراه بود.
پالیزگیر بیان داشت : ساوجبلاغ موفق شده بیش از 65 درصد تسهیلات رونق تولید استان البرز را به خود اختصاص دهد.
وی افزود: شهرستان ساوجبلاغ در جذب تسهیلات بازسازی و نوسازی در سال 97 توانسته از مجموع 200میلیارد ریال که به کل استان پرداخت شده بود 60 میلیارد ریال را جذب کند.
پالیزگیر با اشاره به اعتبار تخصیصی یک هزار و 570 میلیارد ریالی اشتغال پایدار روستایی استان البرز در سال 97 ، گفت: سهم ساوجبلاغ این رقم 400 میلیارد ریال بود که توانستیم آن را به بیش از 620 میلیارد ریال برسانیم.
9933/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.