اخبار مرتبط

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان البرز از جمع آوری و واریز مبلغ بالغ بر ۶۳۰ میلیون ریال وجه نقد از طریق حساب‌های متمرکز جمعیت، صندوق های جمع آوری کمک های نقدی و دستگاه های POS در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا ناصر چرخساز درباره کمک‌های نقدی و غیرنقدی ارسالی به استان های سیل زده کشور اظهار داشت: از آغاز فراخوان تا کنون علاوه بر جمع آوری مبلغ ۶۳۰ میلیون ریال وجه نقد، چندین محموله امدادی توسط جمعیت هلال احمر استان البرز شامل ۲۲۲ دستگاه چادر مسافرتی و ۳۰۰ پتو به استان های لرستان و خوزستان ارسال شده است.

چرخساز از دوازده قلم مواد غذایی ارسال شده، به ۴۲۴۸ بطری آب معدنی و ۱۴۶۴۰ قوطی کنسروجات و کمپوت و ۴۳۵۶ بسته (ماکارونی، رشته و غذاهای آماده) و همچنین مواد شوینده و بهداشتی به میزان ۷۲۶ کارتن مایع دستشویی، ۴۷۹ لیتر مایع ظرفشویی، ۸۴ کارتن پودر رختشویی و ۳۲۰ بسته دستمال کاغذی اشاره کرد و گفت: از سایر اقلام ارسالی، ۳۲۰ بسته پوشاک نوزاد، ۳۰۱ قوطی شیرخشک، ۱۲۰ پارو و بیل، ۴۷ عدد فرغون و ۶۶۰ لیتر سم شستشوی دام و... است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز تصریح کرد: همشهریان عزیز می‌توانند برای استمرار این کمک ها به مناطق سیل زده، کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر در تمامی بانکها و همچنین کد دستوری #۱۲۰ *۷۸۰* و شماره کارت های  ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه واریز کنند.

چرخساز استفاده از اپلیکیشن‌ها را نیز، از جمله روش‌های همیاری نام برد و گفت: از طریق گزینه نیکوکاری "اپلیکیشن آپ" و گزینه دریافت کمک های نقدی مردمی به سیل زدگان در "نرم افزار سکه"، کمکهای مردمی برای سیل زدگان به حساب جمعیت هلال‌احمر واریز می شود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.