اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ابوالفضل فلاح روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: یکی از سرمایه های با ارزشی که وزارت اقتصاد متولی آن است، امکان استفاده اهرمی از دارایی های دولت می باشد.
وی ضمن تاکید بر لزوم شناسایی اموال و املاک مازاد دولتی توسط ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان و معرفی به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز اظهار داشت: مولدسازی دارایی های دولت یکی از راه های تامین منابع مالی داخلی است که با اعمال برنامه های منسجم باید بتوانیم از 10 الی 15 درصد از دارایی های دولت در مسیر رشد بهره مند شویم.
فلاح با اشاره به اهمیت نامگذاری سال جدید به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری ، به نقش مهم معاونت اقتصادی این اداره کل در حوزه بهبود محیط کسب و کار اشاره و از انعقاد تفاهم نامه ای با جهاد دانشگاهی استان البرز در حوزه کسب و کار در آینده نزدیک خبر داد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقشه راه تامین مالی در سال 1397 توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز اشاره و خاطر نشان کرد: این پروژه توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مطرح که کشوری شد و به تمامی استانها ابلاغ شد.
7414/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.