معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با استانداری خوزستان، مقرر شد البرز مسئولیت امداد و خدمات رسانی به شهرستان باوی را عهده دار شود.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان باوی که ظهر امروز در فرمانداری شهرستان باوی برگزار شد، اظهار داشت: خوزستان برای کل ایران اهمیت و جایگاه ویژه دارد چرا که خوزستان پاره تن شریف ایران است که هنوز زخم‌های جنگ در آن وجود دارد.

وی افزود: این روزها تمام ایران در کنار خوزستان است که مشکلات آن را مرتفع کند.

معاون عمرانی استانداری البرز گفت: قبل از دستور وزیر کشور برای تعیین البرز به استان خوزستان، استاندار البرز به این استان تعصب خاصی داشت و دستور کمک به مردم این استان را صادر کرد. علیرغم اینکه میزان بارش باران در استان البرز زیاد بود نماینده عالی دولت در البرز پیگیر وضعیت استان خوزستان بود و بعد از دستور وزیر کشور اقدامات لازم برای کمک بیشتر با تمام امکانات موجود استان آغاز شد.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۳۰۰ تن کمک‌های استان البرز جمع آوری شده که روز گذشته محموله حدود ۱۰۰ تنی به خوزستان ارسال شده که چند تن از مدیران استان این محموله را به استان خوزستان منتقل کرد،گفت: کمک های استان البرز در شهرستان باوی در اختیار خانواده های نیازمند قرار می گیرد.

درویش پور با بیان اینکه کمپ استان البرز در سه راه تپه اهواز راه اندازی شده است که اقدامات و کمک‌های دستگاه‌های استان البرز در آنجا تجمیع می‌شود، تصریح کرد: بعد از این جلسه روستاهای بحرانی شهرستان باوی مورد بازدید قرار می‌گیرد و با امکانات موجود به کمک سیل زدگان می شتابیم و تلاش ما رفع مشکل هموطنان سیل زده خواهد بود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.