اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، برزو کلانتری عصر چهارشنبه در آئین تجلیل ازکارکنان فرزندان شاهد شهرداری کرج که در باشگاه فرهنگی و ورزشی میلاد برگزار شد، اظهار داشت: بیش از 2 هزارو 60 آئین نامه قانونی در کشور برای ایثارگران وجود دارد که متاسفانه حدود 15 مورد آن تاکنون اجرا شده است.
وی ادامه داد: ما به عنوان ایثارگران دستگاه های اجرایی، خدماتی ارائه می دهیم که فراتر از توان است و می بایست برای این روند کمیته ای تشکیل شود تا مسائل مختلف این قشر در آن مورد بررسی قرار گیرد.
این مسئول با اشاره به اینکه روز 22 اسفند ماه به نام شهید و شهادت نامگذاری شده است، گفت: شهدا، انسان هایی بودند که وجود خود را برای اسلام و کشور تقدیم کردند.
کلانتری افزود: بیشتر شهدای ایران اسلامی صادقانه در دوران جوانی همسر، فرزند و زندگی خود را
برای دفاع از سرزمین اسلامی رها کردند و به شهادت نائل آمدند.
این مسئول با اشاره به اینکه اکنون در شهرداری کرج 101 فرزند شهید مشغول به کار هستند،بیان داشت: افرادی وجود دارد که نمی گذارند فرزندان شهدا با وجود ظرفیت وتوانمندی بالا در پست های مدیریتی مشغول به کار شوند.
وی اظهارداشت: همین امر باعث شده تا فرزندان شهید اغلب در درجات پایین به کار گماشته شوند.
کلانتری بیان داشت: این درحالی است که فرزندان شاهد دارای تخصص، تجربه و تحصیلات بالای کارشناسی ارشد و دکترا هستند.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: کلانشهرکرج مهاجر پذیر است و سالی 360 هزار نفر به جمعیت این شهر اضافه می شود.
مشاور شهردار کرج خاطرنشان کرد: طی سه سال گذشته از نقاط صفر مرزی مهاجرت به کرج صورت گرفته که این امر مشکلاتی را برای کلانشهر به وجود آورده است.
وی ادامه داد: مهاجران به تهران مهاجرت می کنند و زمانی که تهران آنان را پس می زند حاشیه های البرز را برای سکونت و اقامت خود بر می گزینند که می بایست برای رفع این موضوع کمیته ای تشکیل شود.
شهرداری کرج حدود 13 هزار نفر نیرو دارد که 101 نفر از آنان فرزندان شهدا هستند.
در این آیین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شهردارکرج، فرمانده سپاه استان البرز ، اعضای شورای اسلامی شهر کرج در دوره های چهارم و پنجم حضور داشتند.
7410/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.