اخبار مرتبط

دکترسامک جبارنیا روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: با توجه به آغاز طرح سلامت و نزدیکی به ایام تعطیلات نوروزی 1398، تمام مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی البرز و مراکز خصوصی و تامین اجتماعی استان با رویکرد ارائه خدمات به موقع و با کیفیت و ایمن و افزایش رضایتمندی مردم برای سال جدید، آماده و تجهیز شده اند.
وی افزود: بر همین اساس برنامه ریزی های لازم قبل از آغاز تعطیلات نوروزی برای اطمینان از آمادگی و فعال بودن مراکز، حضور نیروهای تخصصی و کادر درمانی، ارائه خدمات تشخیصی آزمایشگاهی، تصویربرداری، دندانپزشکی و... انجام شده است.
معاون درمان دانشگاه با اشاره به انجام بازدیدهای مستمر و همه روزه از مراکز درمانی در طول ایام نوروز توسط اعضای ستاد طرح سلامت نوروزی این معاونت ، بیان داشت: تمام ایام تعطیل با حضور تیم‌های مدیریتی بیمارستان‌ها شامل رئیس، مدیر و مترون پوشش داده خواهد شد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور متخصصین مقیم و دسترسی سریع به متخصصین آنکال انجام گرفته است.
جبارنیا در پایان از ساکنان استان و مسافران نوروزی خواست در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، برای پیگیری و رسیدگی های لازم مشکل خود را به سامانه پیامکی 10000107 معاونت درمان ارسال نمایند.
استان البرز دارای 17 بیمارستان دولتی ، 2 بیمارستان تامین اجتماعی و حدود 6 بخش خصوصی است.
7410/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.