محمدحسین رنجبر روز چهارشنبه به مناسبت 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز شهدا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان فردیس 370 شهید تقدیم آرمان های انقلاب اسلامی کرده است.
وی در ادامه از وجود هزار و 100 جانباز و 103 آزاده در شهرستان فردیس خبر داد و گفت: 16 نفر ازاین عزیزان، جانبازان بالای 70 درصد هستند.
رنجبر اظهار داشت: برگزاری اردوهای سیاحتی،زیارتی،اعزام خانواده شهداء و ایثارگران به سفر حج، ورزشی و تربیت بدنی،آموزش خانواده با هدف ارتقای بهداشت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از برنامه های این اداره است.
وی با بیان اینکه تمام خدمات مددکاری و مشاوره های فردی و گروهی شامل خانواده های شهدا و ایثارگران و خانواده های آنان نیز می شود ، گفت: این خدمات به صورت رایگان به این افراد ارائه می شود.
رئیس بنیاد شهید شهرستان فردیس افزود: تجلیل از خانواده‌های شهدا و جامعه هدف جزو برنامه‌های این اداره است که با همکاری دستگاه‌ها و ادارات شهرستان برگزار می‌شود.
رنجبر افزود: خدمات بالینی در منزل، ویزیت پزشک پایش سلامت به صورت ماهیانه در منزل، پرداخت هزینه درمانی، تجهیزات مصرفی بهداشتی و خدمات تجهیزات پزشکی، و هزینه های دندانپزشکی و چشم پزشکی از دیگر اقدامات بنیاد شهید است.
وی برگزاری یادواره های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و... را از دیگر برنامه ها عنوان کرد.
7413/ 6155
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.