اخبار مرتبط

قادر صفرپور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: دیدار با خانواده های معظم شهدا با اولویت شهدای فرهنگی و دانش آموز ، کاشت نهال به نام شهید و اهدای گل به دانش آموزان و فرهنگیان خانواده معزز شهدا در تمام مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش استان از جمله برنامه های ویژه روز شهدا در البرز است.
وی ازبرگزاری مراسم تجلیل از شهدا با اولویت دانش آموزان و فرهنگیان خانواده معزز شهید آموزشگاه، حضور در گلزار شهدا و گلباران مزار شهدا وحضور در مراسم و حدت بخش نماز جمعه همراه با خانواده معظم شهدا با در دست داشتن تصاویر شهدای آموزشگاه به عنوان دیگر برنامه های مدارس البرز در بزرگداشت روز شهدا یاد کرد.
صفر پور تاکید کرد: دانش آموزان و فرهنگیان در روز 22 اسفند ماه 97 در مدارس البرز ندای لبیک یا امام خامنه ای سر می دهند و بار دیگر با امام (ره) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق می کنند.
وی بیان داشت: شهدا شجره طیبه اسلام ناب محمدی(س) را با خون های پاکشان آبیاری و از دین اسلام پاسداری کردند.
صفرپور در ادامه به از قرائت گزیده ای از وصیت نامه های شهدا در مراسم صبحگاه مدارس، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در سطح مدارس با موضوع شهدا و نامه ای به شهید اشاره کرد و اظهارداشت : در تکمیل طرح نام گذاری هر کلاس به نام یک شهید نیز الصاق تصویر و گزیده ای از وصیت نامه یا زندگی نامه شهید بر سر در کلاس اجرایی شده است.
در مدارس شاهد البرزهشت هزار و 500 دانش آموز تحصیل می کنند.
2819/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.