اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سارا دشتگرد روز شنبه در همایش نقش بازاریابی شهری در توسعه سرمایه گذاری و گردشگری که در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، افزود: سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی از مهمترین ارکان پدافند غیر عامل و امنیت ملی در کشور است.
وی ادامه داد: حجم انبوهی از سرمایه های مردم سال گذشه در اختیار بنگاه های اقتصادی وجود داشت که صدماتی به پول ملی وارد کرد.
دشتگرد گفت: اگر بخواهیم اقتصاد شهری را از فضای متلاطم خارج کنیم، باید امور را طبق اصل 44 قانون اساسی پالایش کرد و به مردم سپرد.
این عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت : مردم می توانند تصدی گری را به خوبی انجام دهند لیکن هرچند سپردن امور اقتصادی به بخش خصوصی رانت در برخواهد داشت اما با نظارت ها می توان مشکلات را به حداقل رساند.
وی افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) کرج نمونه مشکلاتی است که اگر به دست بخش خصوصی سپرده شود مشکلات برطرف خواهد شد.
دشتگرد گفت: شهر نیاز به درآمد پایدار دارد و همه آنهایی که دل به اقتصاد شهری بسته اند باید بدانند داوم اقتصاد چاره ای جز مشارکت مردمی نخواهد داشت و برای جلب سرمایه گذار باید بهبود عملکرد و بازار یابی فکر کرد.
همچنین در این همایش تفاهم نامه احداث ساختمان سبز شهرداری کرج با یک مخترع در زمینه انرژی های جدید امضاء شد.
طهماسب داودی مخترع سیستم های تولید انرژی نو گفت: ساختمان های سبز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است که در تمام کشورهای توسعه یافته اجرا شده است.
وی بیان داشت : این فناوری در کلانشهر کرج اجرایی می شود و بدین صورت که 50 درصد انرژی پاک خورشیدی برای ساختمان ها تامین خواهد شد.
7410/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.