اخبار مرتبط

مجتبی فریدونی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این طرح با توجه به اینکه جوانان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب هستند در بین دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی مدارس البرز مورد توجه قرار گرفته است.
وی افزایش بصیرت، هوشیاری، اعتماد به نفس و روحیه مشارکت و تلاش برای توسعه عرصه های مختلف کشور را از جمله اهداف این طرح در بین دانش آموزان برشمرد.
فریدونی با اشاره به دیداری که چند روز قبل دانش آموزان این اتحادیه با نماینده ولی فقیه در استان البرز با محوریت گام دوم انقلاب داشتند،خاطرنشان کرد: امام جمعه کرج بر این مهم که جوانان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند تاکید کردند.
وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر معنویت و اخلاق، جوانگرایی ، رشد اقتصادی درونی و همچنین حفظ آرمان ها و ارزش های اولیه انقلاب را جزو اصول و چارچوب حرکت انقلاب اسلامی و مسئولان می دانند.
فریدونی گفت: رهبری معظم انقلاب می فرمایند، نیروهای خلاق و جوان داخلی را باور کنیم و در کنار آن نیز ارتباطات را حفظ کرده و کاستی ها را بیان کنیم.
وی اضافه کرد: باوجود دشمنی‌ها فقط افراد وقت‌شناس، باسواد، باتقوا و خودشناس می‌توانند در اداره کشور نقش درستی ایفا کنند.
فریدونی با اشاره به اینکه دانش آموزان باید به ورزش، درس و عبادت توجه ویژه ای داشته باشند، یادآورشد: وقت شناسی ، برخورداری از علم وتقوا لازمه پیشبرد موفقیت آمیز طرح ها و برنامه های مختلف برای آینده کشور است.
وی افزود: دشمن به دنبال ضعف ها در بین جوانان است و کسانی که بعد معنوی را در خود تقویت می‌کنند، می‌توانند مؤثر واقع شوند و فردی که بعد معنوی او قوی نباشد، در برابر دشمن تضعیف خواهد شد.
وی با بیان اینکه حدود 700 دانش آموزان دختر و پسر البرزی عضو این اتحادیه در قالب 2 کاروان به مشهد مقدس اعزام شدند، ادامه داد: زیارت یک ارتباط روحی و معنوی را برای فرد برقرار می‌کند لذا هرسال می کوشیم دانش آموزان به این سفر زیارتی مشرف شوند.
هشت هزار دانش آموز البرزی عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی البرز هستند.
2819/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.