به گزارش ایرنا، آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی شامگاه سه شنبه در دیدار شماری از دانش آموزان شرکت‌کننده در اردوی آموزشی تشکیلاتی «طلایه‌داران فردا» که عازم مشهد مقدس هستند، افزود: باوجود دشمنی‌های سخت دشمنان فقط افراد وقت‌شناس، باسواد، باتقوا و خودشناس می‌توانند در اداره کشور نقش درستی ایفا کنند.
وی با اشاره به به بیانات رهبر معظم انقلاب خطاب به دانش آموزان گفت: شما باید به ورزش، درس و عبادت خود که مورد تأکید بزرگان است برسید.
آیت‌الله حسینی همدانی افزود: کسانی که بعد معنوی را در خود تقویت می‌کنند، می‌توانند مؤثر واقع شوند و فردی که بعد معنوی او قوی نباشد، در برابر دشمن تضعیف خواهد شد.
امام‌ جمعه کرج با تأکید بر غنیمت شمردن فرصت‌ها، خاطرنشان ساخت: از فرصت و زمان‌هایتان حداکثر استفاده را ببرید چراکه ضایع کردن فرصت‌ها غصه می‌آورد.
آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره موضوع گام دوم انقلاب، تأکید کرد: مخاطب عمده این پیام شما جوانان هستید که آینده کشور در اختیار شما است و باید آن را اداره کنید.
وی در ادامه با اشاره به آداب زیارت و اصول زیارت حقیقی اظهار داشت: زیارت حقیقی به این معنااست که عارف به‌حق امام (ع ) باشید؛ یعنی جایگاه امامت را بدانید که او معصوم است و با شناخت جایگاه ولایت به زیارت بروید.
امام‌جمعه کرج با اشاره به آثار معنوی زیارت ائمه اطهار(ع) افزود: زیارت بر روی فرد آثار معنوی بسیاری دارد و بعضی‌اوقات باعث ایجاد نقطه‌ی عطفی در زندگی انسان می‌شود چراکه زیارت یک ارتباط روحی و معنوی برقرار می‌کند و طی آن عهد بسته شده و این عهد بستن انسان را منظم می‌کند.
8029/ 6155
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.