اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار یوسف مولایی در جمع نمازگزاران این هفته نماز جمعه کرج اظهار داشت : انقلاب اسلامی دشمن غرب در سراسر تاریخ است که توانسته قوانین نوشته و نانوشته آنان را به هم بزند.
وی با بیان اینکه دشمنان برای ایجاد فتنه و تفرقه در کشور برخی را آموزش دادند، تصریح کرد: نماد تمدن غرب در دنیا اقتصاد است که برای حفظ آن دست به کشتن و جنگ می زنند.
وی یادآور شد: تمدن وحشی غرب در جنگ جهانی دوم 57 میلیون نفر کشته داشته است که امروز نیز زیر چکمه های این تمدن مردم یمن ، سوریه، عراق ، لبنان ، افغانستان و پاکستان آسیب دیده اند.
وی خاطرنشان کرد: امروز کینه دشمن آن قدر زیاد است که برای از بین بردن تفکر انقلاب ، مثلث شوم زرد را تشکیل داده اند تا جمهوری اسلامی ایران را براندازند.
سردار مولایی ادامه داد: برای مبارزه با دشمن فقط باید باور داشت تا تحریم را شکست و بار دیگر شعار ما می توانیم را به دنیا نشان داد.
وی با اشاره به اینکه در 40 سال گذشته ثابت کرده ایم که ما می توانیم لذا باید در مقابل خلق نیاز دشمنان در حوزه اقتصادی هوشیار بود.
وی گفت: برخی از مشکلات موجود در حوزه اقتصادی کشور به مسئولان بر می گردد.
وی افزود: دشمنان در سال 80 از روی میز بودن گزینه ها سخن می گفتند و امروز از تحریم های اقتصادی که باید در مقابل تبلیغات سوء که با هدف خودباختگی انجام می شود بیدار بود.
وی تاکید کرد: با توکل به خدا راه امام و شهدا با تبعیت محض از ولایت فقیه ادامه دارد و در راهپیمایی 22 بهمن وحدت ملت ایران به نمایش در می آید.
2819/6993
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.