اخبار مرتبط

سردار عباسعلی محمدیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 54 درصد افزایش داشته است.
وی اضافه کرد: از مجموع مواد مخدرکشف شده پنج هزارو 426 کیلو گرم تریاک، یک هزارو 948 کیلو گرم مرفین، 846 کیلوگرم حشیش وبقیه سایر انواع مواد مخدر بوده است.
محمدیان گفت: با کشف این مواد مخدر 619 قاچاقچی، 10 هزار و 53 نفر نگهدارنده، 2هزارو 555 نفر توزیع کننده و 10 هزارو 575 نفر معتاد دستگیر شدند.
وی بیان داشت: همچنین دراین مدت نیز 31 باند قاچاق موادمخدر متلاشی و 254 خودرو توقیف و سه قبضه سلاح از قاچاقچیان کشف شده است.
وی یکی از اولویت‌های مهم پلیس البرز در سال جاری را مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر برشمرد و از خانواده ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر خواست تا مراقبت بیشتری ازفرزندان خود داشته باشند.
وی به اجرای طرح های پاکسازی در مناطق آلوده استان البرز اشاره کرد و افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف درحال اجرااست که به صورت مستمر در مناطقی مثل حصار، مهدی آباد و ملک آباد با برنامه ریزی های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می شود.
محمدیان با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است،
گفت: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می کند و اجازه نمی دهد که جامعه از سوی این افراد ناامن شود.
2098/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.