اخبار مرتبط

معصومه افشار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این برنامه ها بیشتر در پارک های سطح شهرها برگزار می شود، اظهار داشت: این برنامه ها عمومی و همگانی بوده
تا مردم بتوانند از آنها استفاده کنند.
وی از جمله این برنامه ها را مسابقه آمادگی جسمانی بانوان، مسابقات طناب زنی، مسابقه مکعب روبیک، مسابقه کراس فیت، مسابقه فریزبی، مسابقه دو، مسابقه دارت، مسابقه آدم برفی، مسابقه در پارک ها، مسابقه پیلاتس، مسابقه ایروبیک، مسابقه دژابال، مسابقه طناب کشی، مسابقه آدم برفی و مسابقه بادبادک ها عنوان کرد.
افشار یکی از مهم ترین این مسابقات را مسابقه خانواده عنوان کرد و گفت: در این مسابقه
اعضای خانواده ها با هم به رقابت می پردازند.
وی افزود: در کنار این مسابقات بازی های بومی محلی را داریم که توسط اعضای خانواده انجام می شوند.
مسئول ورزش های همگانی سپاه البرز ادامه داد: مسابقات مهد قرآن در پایگاه های بسیج از دیگر برنامه ها است که به نوعی ایجاد رقابت بین این نوگلان انجام می شود.
وی برگزاری مسابقات در خانه سالمندان با استفاده از وسایل ورزشی آسان، مراسم تکریم از جانبازان 70 درصد توسط ورزشکاران همگانی و مسابقه دارت برای آنان به خصوص جانبازان خانم و دیدار با والدین و همسران شهدا توسط ورزشکاران تا بدانند ورزشکاران آنان را فراموش نکنند.
افشار برگزاری مسابقات در بهزیستی و کمیته امداد را از دیگر این برنامه ها برشمرد و اضافه کرد: این مسابقات برای دختران بدسرپرست و بی سرپرست برگزار می شود.
وی بیان داشت: جشنواره نشاط و سلامتی همگانی در تمام پارک، گلباران مزار شهدا، آشنایی با تغذیه ورزش و روانشناسی ورزش از دیگر این برنامه ها است.
وی گفت: سعی بر برگزاری تمام این برنامه ها داریم ولی چون مکان خاصی نداریم و هزینه زیادی ندارد پیش بینی می شود که تمام آن ها اجرا می شود.
6156/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.