اخبار مرتبط

ابوالفضل اینانلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شوراهای آموزش و پرورش بهترین فرصت برای رفع مشکلات تربیتی هستند.
وی با اشاره به اهمیت شوراها در آموزش و پرورش اظهار داشت: شوراهای آموزش و پرورش بالاترین مرجع تصمیم گیری در آموزش و پرورش است .
رییس شورای آموزش و پرورش فردیس افزود: در شوراهای آموزش و پرورش با اتخاذ بهترین تصمیمات ، زمینه برای پیشرفت و توسعه حوزه های مختلف آموزش و پرورش مهیا می شود.
وی با بیان اینکه شوراهای آموزش وپرورش نهادی از مشورت و اتحاد است ، گفت: مشورت و شورا در نظام جمهوری اسلامی و بخصوص در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای دارد و بایستی در این زمینه توجه خاص داشت.
رییس شوراهای آموزش و پرورش شهرستان فردیس اظهار داشت: شوراهای آموزش و پرورش بهترین فرصت برای رفع مشکلات تربیتی هستند ، در حال حاضر نگاه مناسبی نسبت به آموزش و پرورش وجو دارد و باید از این فرصت برای بهبود امور استفاده کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان فردیس گفت: توزیع اعتبارات دولتی تخصیص یافته بصورت آموزشی و پرورشی در بین مدارس ، پیشنهاد وضع عوارض برای احداث ، توسعه ، نگهداری و تجهیز وسایل کمک آموزشی و پرورشی ، برنامه ریزی و تصمیم گیری در مورد اجاره ، احداث و توسعه اماکن آموزشی ، جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان و تلاش در ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی و پرورشی و ارتقای سطح دانش فرهنگیان از جمله مهمترین وظایف شوراهای آموزش و پرورش است .
7413/6993
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.