اخبار مرتبط

معاون استاندار البرز با اشاره به درخواست نظرآباد برای استقرار بندر خشک در این شهرستان، گفت: این موضوع باید به شکل تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و ملزومات آن در شهرستان‌ها شناسایی شود.

به گزارش ایلنا، عباداله کامکار در جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی و بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی نظرآباد با بیان اینکه امروز با توجه به حضور استاندار البرز در محل حادثه سقوط هواپیما و ریاست ستاد مدیریت بحران در فردیس، در نظرآباد مسیر نشد، افزود: فرماندهی اقتصاد مقاومتی در نظرآباد با مدیران عضو، تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه در این نشست تمامی مباحث اقتصادی نظرآباد مطرح شد، ادامه داد: مصوبات جلسات قبلی مورد بررسی قرار گرفته و در خصوص موارد مطروحه در این نشست نیز تصمیم گیری می شود.

کامکار گفت: در خصوص واحدی های تولید و صنعتی بزرگ این شهرستان که می توان به فخر ایران، مقدم و ... اشاره کرد، تصمیماتی اتخاذ شد.

وی افزود: واحدهای تولیدی که بازدید شد تولیدکننده انواع تجهیزات پرواز هستند که موانع آنها نیز در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طرح موضوع و حل مشکل می شود.

معاون استاندار اضافه کرد: بحث صادرات محوری و بهره برداری فرودگاه های آموزشی و کشوری از تولیدات این واحد باید مورد توجه قرار گیرد که طی مکاتبه ای با مسئولان مربوطه ملی درصدد یافتن راهکاری مناسب خواهیم بود.

وی گفت: در سفر استانی وزیر راه و شهرسازی باید برنامه ریزی صورت گیرد که از این واحد تولید تجهیزات فرودگاهی بازدید کرده و تدابیری اندیشیده شود تا ظرفیت های این واحد بهره برداری لازم صورت گیرد.

کامکار با اشاره به درخواست نظرآباد برای استقرار بندر خشک در این شهرستان، افزود: این موضوع باید به شکل تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و ملزومات آن در شهرستان ها شناسایی شود.

وی عنوان کرد: شرکت گاز استان نیز برای دهه مبارک فجر در نظرآباد برنامه‌هایی در نظر دارد که باید با هماهنگی های بیشتر این اقدام اجرایی شود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.