اخبار مرتبط

سرهنگ رضا گودرزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: طبق اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما، بارش برف و یخبندان ،ماموران راهداری و پلیس راه در
محورهای کوهستانی البرز از جمله جاده کرج - چالوس استقرار یافتند.
وی اضافه کرد: با توجه به این شرایط آب و هواییدر مسیرهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس، همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.
گودرزی گفت: اطمینان از سلامت فنی خودرو، سوخت کافی و همراه داشتن زنجیر چرخ مهم ترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است.
رئیس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد: رانندگان قبل سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند.
گودرزی افزود: همچنین همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه البرز به رانندگان است.
رئیس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد: با توجه به بارش باران، احتمال سقوط کوه در مسیر های کوهستانی به ویژه جاده کرج- چالوس دور از انتظار نیست که پرهیز از سفرهای غیر ضروری در این مسیرها به رانندگان توصیه می شود.
گودرزی افزود: بیشترین مسیر احتمال سقوط سنگ درمحدوده امام چشمه تا کندوان در جاده چالوس است که رانندگان دراین محدوده توقف نکنند.
رئیس پلیس راه البرز یادآورشد: رعایت فاصله طولی برای پیشگیری از بروز حوادث رانندگی در جاده های البرز ضروری است .
استان البرز دارای یک هزار و450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.
روزانه بیش از 220 هزار وسیله نقلیه درراه های استان البرز تردد می کنند.
2098/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.