اخبار مرتبط

حسین یدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکسین اکنون در وضعیت خوبی قرار دارد و تمرین ها زیر نظر مربی تیم به صورت مرتب در حال انجام است.
وی بیان داشت : دیدار این 2 تیم فردا در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج با حضور تماشاگران انجام می شود.
با استعفای فراز کمالوند سرمربی سابق این تیم، گمانه زنی برای انتخاب سرمربی جدید این تیم آغاز شده است.
اکنون تیم اکسین البرزتا زمان انتخاب رسمی سرمربی جدید نصرتی بازیکن سابق تیم پرسپولیس به عنوان مربی هدایت آن را بر عهده دارد.
اکسین البرز هم اکنون با 13 امتیاز در مکان نهم لیگ دسته یک کشور قرار دارد.
این تیم در ابتدای فصل جدید لیگ دسته یک کشور توانسته بود، طی چهار هفته اول این لیگ با پیروزی های پیاپی شروع خوبی را برای خود رقم بزند.
در فصل گذشته لیگ فوتبال دسته یک کشور، اکسین البرز با سرمربیگری علی لطیفی در جریان 34 بازی، 13 برد، 12 مساوی، 9 باخت، 40 گل زده، 27 گل خورده و کسب 51 امتیاز، جایگاه نهم را در لیگ دسته یک کشور را کسب کند اما از راهیابی به لیگ برتر بازماند.
برادران طاهری پور مدیریت پیشین اکسین البرز، مدیریت را واگذار و حمید حمز‌لو مدیریت جدید این تیم را بر عهده گرفته است، این در حالی است در اولین گام از سوی مدیریت جدید اکسین، کمالوند سرمربی فصل گذشته صنعت نفت آبادان به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده بود.
فراز کمالوند پیش از این موفق شده بود که 3 تیم دسته اول را به لیگ برتر ببرد و عملکرد موفقیت آمیزی در گذشته داشت اما نتوانست در اکسین البرز باز هم این موفقیت های خود را تکرار کند.
7414/ 6155
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.