اخبار مرتبط

رییس شورای‌شهر کرج از تشکیل کمیسیون مشترک بین شورای‌شهر و نیروی انتظامی استان البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس زارع در نشست با فرمانده نیروی انتظامی استان البرز که با حضور اعضای شورای‌شهر و سرپرست شهرداری کرج انجام شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و هفته نیروی انتظامی، تصریح کرد: نیروی انتظامی در استان البرز از جمله شهرستان کرج زحمات فراوانی را برای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه متقبل شده است.

رئیس شورای‌شهر کرج با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدا است، خاطرنشان کرد: فرماندهان و ماموران نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت در جامعه از جان خود مایه می‌گذارند.

زارع با اعلام اینکه شورای‌شهر کرج درصدد تشکیل کمیسیون‌های مشترک با دستگاه‌های اجرایی و انتظامی است، گفت: با تشکیل کارگروه های تخصصی به‌ویژه در حوزه همکاری ناجا و مدیریت شهری، مسائل به صورت تخصصی مطرح و مشکلات علمی‌تر برطرف خواهد شد.

در ادامه این دیدار، عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز نیز با تاکید بر اینکه به طور قطع خدمت به مردم توفیقی الهی است که نصیب پرسنل ناجا شده، اظهار کرد: امید است بتوانیم تکالیف و وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهیم.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: استان البرز به‌واسطه تازه تاسیس بودن در بعد انتظامی، عقب ماندگی های فراوانی را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی از برنامه های عملیاتی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدتی برخوردار است که متاسفانه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه سبب شد بخشی از معادلات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص خرید ماشین‌آلات و تجهیزات با مشکل مواجه شود که درصدد بهبود شرایط و رفع این موانع هستیم.

فرمانده انتطامی استان البرز با اشاره به اقدامات ناجا در حوزه مواد مخدر، گفت: در ۶ ماهه نخست سال‌جاری، ۱۰ تن مواد مخدر کشف شده که این رقم رشد ۲۷۰ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.