اخبار مرتبط

عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شورا نباید از انتخاب شفقی به عنوان شهردار منتخب عقب نشینی کند و بنا نیست که هر یک از انتخاب های ما سرانجامی نداشته باشد.

به گزارش ایلنا، محمدحسین خلیلی اردکانی، امروز در ابتدای نود و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج از روند وزارت کشور در عدم صدور حکم برای گزینه های معرفی شده به این وزارتخانه انتقاد کرد.

وی افزود: بنا نیست وزارت کشور برای هر یک از گزینه های مطرح شده تصدی سمت شهردار کرج موضوعی را مطرح کند و به آن واسطه ما از انتخاب مان عقب نشینی کنیم و بنده از همکارانم تقاضا می‌کنم که با اصرار بر انتخاب شفقی، مسیر قانونی را در پیش بگیریم.

این مسئول شهری ادامه داد: بنده یقین دارم با انجام پیگیری و مطالبه گری می توان به نتیجه لازم رسید و وزارت کشور را مجاب به صدور حکم شهردار منتخب نمود، در غیر این صورت مشخص نیست چه آینده ای در انتظار شورای پنجم خواهد بود و این داستان تا کجا ادامه پیدا می کند.

در پی این نطق، محمد نبیونی، سارا دشتگرد و فرج الله ایلیات، سه عضو شورای اسلامی شهر کرج خواستار شفاف سازی این مهم شدند که شورا برای جلسه آینده تصمیم به پذیرش عقب نشینی از انتخاب آقای شفقی شده و به دنبال گزینه جدید تصدی سمت شهردار است یا اینکه همچنان به انتخاب قبلی خود اصرار می ورزد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.