اخبار مرتبط

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس از ایجاد و ترمیم بیش از 80 درصد بلوک های عابر پیاده اطراف مدارس این شهر خبر داد.

به‌گزارش ایلنا، علیرضا ابراهیمی در تشریح عملکرد حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس در مناطق دوگانه این شهر اظهار کرد: برای بلوار ارم واقع در منطقه یک انجام خط کشی محوری، اجرای بلوک عابر پیاده، رنگ آمیزی و نصب سرعت‌گیر انجام شده است.

وی در ادامه افزود: بلوارامام رضا(ع) در خیابان های هفتم، شهید میرزاخانی، کیوان و بلوار های شهدا و شهرک ناز نسبت به اجرای بلوک عابر پیاده در مقابل مدارس و نقاط پرتردد اقدام شده است.

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس از اجرای ۱۵۰ بلوک عابر پیاده در اطراف مدارس نوبهار، معلم، خیبر، ارم، مفتح و غیره خبر داد و گفت: همچنین بلوارهای سیلو و فرمانداری نیز به ترتیب ۱۰ و ۹ هزار متر طول خط کشی محوری شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد بلوک های عابر پیاده سطح شهر اصلاح و بازسازی شده است، خاطرنشان کرد: خط کشی محوری در راستای ایمن سازی تردد های شهری یکی از اصلی ترین مواردی است که توسط حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس انجام شده است.

ابراهیمی در خصوص کمرنگ و سیاه شدن خط کشی محوری خیابان های سطح شهر، گفت: با توجه به عدم بارش باران طی سه ماه گذشته، آلودگی هایی موجب کمرنگ شدن این خطوط شده است که پس از بارش باران این آلودگی ها شسته می شود و خط کشی ها دوباره به رنگ خود باز می‌گردند اما در صورت عدم بارش باران شست و شوی خط کشی های معابر توسط مدیریت شهری انجام می شود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.