اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار مرتضی عمومهدی روز شنبه در آئین قدردانی از فعالان رسانه ای کاشان بیان کرد: خبرنگاران باید با هوشمندی، ظرافت و هنرمندی از جریان حق طلبی در برابر تخریب جریان رسانه ای استکباری دفاع کنند.
وی با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی، نجابت خبری در حوزه فعالیت های رسانه ای را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: مطالبی که در رسانه ها انتشار می یابد، می تواند سرچشمه جریان ها و تحول های اجتماعی باشد و از این رو خبرنگاران باید به دنبال حقیقت جویی و انتشار مطالب حق باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان اضافه کرد: خبرنگاران نباید خود را اجیر یک جریان فکری کنند زیرا گرایش فعالان رسانه ای به حزب و جناح خطری بزرگ است و این قشر باید همواره در مسیر حق گویی و حق طلبی گام بردارند.
مسئول بسیج رسانه کاشان نیز در ادامه از ساماندهی و تفکیک خبرنگاران این شهرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: همه خبرنگاران فعال رسانه های سراسری و محلی (دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی) در دستور کار این طرح قرار دارد.
برخی از فعالان رسانه ای شهرستان کاشان در ادامه این نشست با اهدای لوحی قدردانی شدند.
به گفته رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان هشت فصلنامه علمی، یک دوماهنامه، سه ماهنامه، 2 هفته نامه و 6 سایت خبری مجوزدار در این شهرستان فعالیت می کنند که برخی از آنها انتشار منظم ندارند.
17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان در سال 1377 با عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.
6136/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.