اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال صالحی روز شنبه در نشست با تشکل مردم نهاد بانوان شهرستان تیران وکرون افزود: نبود اطلاعات آماری ، برنامه ریزی و ارائه خدمات به بانوان این خطه را سخت کرده است.
وی بیان کرد: سازمان های مردم نهاد بانوان در هر بخش باید سعی در انجام یک اقدام مطالعاتی برای شناسایی ظرفیت ها و تهیه بانک اطلاعاتی داشته باشند تا اینکه نقش سازمان های اداری و خدماتی شهرستان برای قشر بانوان مشخص شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه هم اینک مشارکت بانوان در فعالیت های شهرستان متناسب با جمعیت این قشر نیست، افزود: با شناخت توانمندی ها ، قادر به برنامه ریزی برای مشارکت زنان در فعالیت های اجتماعی خواهیم بود.
وی ادامه داد: نقش بانوان تنها به مدیریت خانواده نیست بلکه مشارکت در فعالیت های عمومی شکوفایی اجتماعی را به همراه خواهد داشت.
صالحی گفت: در جلسات شورای فرهنگ عمومی از نماینده سازمان های مردم نهاد بانوان برای حضور و اعلام نظر دعوت به عمل خواهد آمد و به عنوان عضو حقیقی این شورا منصوب می شود.
وی افزود: تکمیل بانک اطلاعات حوزه بانوان به بهره گیری بیشتر از فرهیختگان این قشر جامعه در حوزه فرهنگی، هنری، قرآنی و اجتماعی کمک می کند.
شهرستان تیران وکرون دارای سه کانون بانوان تحت نظر کمسیون بانوان فرمانداری شهرستان است.
شهرستان تیران و کرون با بیش از 71 هزار نفر در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
ت.7131/ 6022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.