اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، جلال گلخنی روز چهارشنبه در نشستی به مناسبت روز خبرنگار گفت: طرح استخر ورزشی زواره که نزدیک به پنج سال پیش آغاز شد و به دلیل کمبود اعتبار نیمه تمام مانده بود، از اسفند سال گذشته دوباره از سر گرفته شده است.
وی افزود: اجرای این طرح عمرانی ورزشی در مجموع نزدیک به 35 میلیارد ریال هزینه در بر دارد که بیش از 25 میلیارد ریال آن را فردی نیکوکار پرداخت خواهد کرد.
شهردار زواره بیان کرد: برای محوطه سازی اطراف استخر نیز پنج میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم که در سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان اردستان، قول مساعدی برای پرداخت این مبلغ داده شد.
او در ادامه به طرح بازآفرینی شهری زواره اشاره کرد و گفت: مهمترین هدف اجرای این طرح ایجاد پایداری و جلوگیری از مهاجرت است که در این زمینه با برنامه ریزی و پرهیز از شتابزدگی عمل خواهد شد.
گلخنی اضافه کرد: قول مساعدی از استان برای پرداخت مبلغی نزدیک به 15 میلیارد ریال داده شده که پس از تخصیص عملیات اجرایی طرح آغاز می شود.
وی همچنین در مورد طرح بازسازی مسجد پامنار (بنکوبه) تشریح کرد: 2 میلیارد ریال برای این بنای دوره سلجوقی در نظر گرفته شده که در صورت مشخص شدن پیمانکار، عملیات اجرایی انجام می شود.
شهردار زواره افزود: مبلغ 10 میلیارد ریال اعتبار در مجموع از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان برای بناهای تاریخی شهر زواره پیش بینی شده که در پنج محور هزینه خواهد شد.
او همچنین گفت: برای بهسازی جاده زواره به شهراب نیز فرد نیکوکاری 15 میلیارد ریال کمک خواهد کرد و با اختصاص اعتبار از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور کار آغاز می شود.
گلخنی در ادامه با تبریک 17 مردادماه به فعالان رسانه ای بیان کرد: خبرنگاران زبان گویا، چشم بینا، پیام رسان صادق و انتشار دهنده اخبار واقعی در جامعه هستند که با بازتاب درست نیازها به مسئولان می توانند رابط خوبی بین دولت و مردم باشند.
شهر زواره از توابع اردستان با بیش از هشت هزار نفر جمعیت در فاصله 14 کیلومتری شمال شرقی مرکز این شهرستان است.
7431/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.