اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، روابط عمومی ستاد برگزاری نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان اصفهان روز پنجشنبه اعلام کرد: این جشنواره در سه موضوع آزاد، اقتباس و ویژه اصفهان برگزار می شود.
در همین ارتباط دبیر این جشنواره موضوع آزاد را شامل مفاهیم برگرفته از آموزه های فرهنگی، دینی، تربیتی و آموزشی، موضوع اقتباس را شامل تمامی آثار ایرانی و جهان، مناسب کودک و نوجوان و موضوع دیگر را بخش ویژه اصفهان برای شناخت و تعمیق حس تعلق به اصفهان در کودکان و نوجوانان اعلام کرد و افزود: نمایشنامه های بخش ویژه اصفهان می تواند به شخصیت های شناخته شده این استان و وقایع مهم، مکان های تاریخ ساز و خاطره انگیز این خطه بپردازد.
' احمد رضایی دارافشانی ' ادامه داد: اگر هر سال به طور متوسط 30 اثر خوب جمع آوری شود طی چندین سال، آثار فاخر قابل توجهی خواهیم داشت که می تواند در اجرای نمایش های خوب، موثر باشد.
دبیر نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان اصفهان افزود: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا 15 مهر امسال برای ارائه آثار خود به تالار هنر واقع در میدان لاله اصفهان مراجعه کنند و این آثار را از طریق پست الکترونیکی به نشانی honartalar@gmail.com ارسال نمایند.
رضایی دارافشانی، در ادامه تاریخ اعلام نتایج را 25 آبان ماه امسال عنوان کرد و گفت: مراسم اختتامیه نیز 9 آذر برگزار خواهد شد و به برگزیدگان اول تا سوم به ترتیب 50 میلیون ریال، 30 میلیون ریال و 15 میلیون ریال جایزه اهدا و آثار آنان نیز چاپ خواهد شد.
وی همچنین یادآور شد: برای برترین اثر نیز جایزه 70 میلیون ریالی در نظر گرفته شده است.
6020 / 2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.