• کدخبر: 900373
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از اداره هواشناسی استان، آخرین وضعیت جوی استان نشان از  شاهد گذر امواج ناپایدار از روی استان اصفهان ز امروز تا روز چهارشنبه دارد.

برای غرب و شمال استان اصفهان بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق و در برخی مناطق تگرگ پیش‌بینی شده است.

رگبارهای پراکنده همراه با رعد و برق برای امروز در مرکز و جنوب استان پیش‌بینی شده که این سیستم برای روز دوشنبه و سه‌شنبه تقویت می‌شود.

در اکثر مناطق استان اصفهان شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و در برخی مناطق با تگرگ خواهیم بود که در مناطق غرب و شمال استان بارش برف را نیز پیش‌بینی می‌کنیم.

در روز دوشنبه نیز وزش باد در برخی مناطق و به ویژه شمال، غرب و جنوب استان نسبتاً شدید تا شدید خواهد بود؛ روز سه‌شنبه رگبار باران برای اکثر مناطق استان و همراه با رعد و برق در برخی مناطق استان وجود دارد و همچون روز دوشنبه ارتفاعات شمال و غرب استان بارش برف را به همراه خواهد داشت.

دمای استان اصفهان تا صبح فردا روندی کاهشی خواهد بود اما تا صبح سه‌شنبه این کاهش دما بیشتر است و در مناطق غربی استان به زیر صفر می‌رسد، افت شدید دما بین 4 تا 6 درجه را در اکثر مناطق استان برای صبح دوشنبه و سه‌شنبه پیش‌بینی می‌شود.

این کاهش دما هم در طول روز اتفاق می‌افتد و هم در ابتدای روز که برای باغ‌داران و اهالی کشت و زرع اهمیت دارد.

بیشترین بارش 24 ساعت گذشته با میزان 9.1 میلی‌متر مربوط به چوپانان بوده است؛ میزان بارش‌ها در خور و بیابانک 2.7 میلی‌متر، نطنز 3.3 میلی‌متر، گلپایگان 0.2 میلی‌متر و فرودگاه شهید بهشتی نیز 0.01 میلی‌متر بوده است و اصفهان نیز هیچ بارشی را شاهد نبوده است که در روز آینده بارش باران را به مردم اصفهان نوید می‌دهیم.

بیشینه دما اصفهان 23 درجه و کمینه دما این شهر 9 درجه است؛ گرم‌ترین شهر استان با دمای 23 درجه خور و بیابانک است و بویین و میاندشت با دمای منفی 2 درجه سردترین شهر استان اصفهان بوده است

 

۴۶ انتهای پیام
  • کدخبر: 900373
  • منبع: khabaronline.ir
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.