اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی پورکاوه روز چهارشنبه گفت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی مواد آتش زا را از یک واحد صنفی در کاشان کشف کردند و یک نفر نیز در این زمینه دستگیر شد.
وی از ارجاع پرونده فرد متخلف به دادگاه خبر داد و افزود: برخورد قاطع با اخلالگران آرامش و امنیت شهروندان به ویژه در روزهای پایانی سال در اولویت کاری ماموران انتظامی قرار دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان بیان کرد: طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه در شهرستان کاشان با هدف تامین امنیت و کاهش آسیب های ناشی از انفجار آنها در چهارشنبه آخر سال در حال اجراست و شهروندان می توانند فعالیت های مشکوک مربوط به تهیه و توزیع مواد آتش زا را به شماره 110 گزارش کنند.
او اضافه کرد: برابر با ماده 618 قانون مجازات اسلامی هر کس با جنجال، هیاهو و حرکت های غیرمتعارف و یا تعرض به افراد، مخل نظم و آرامش عمومی شده یا مردم را از فعالیت بازدارد، به سه تا 12 ماه حبس و 74 ضربه شلاق محکوم می شود.
به گزارش ایرنا، این چهارمین محموله کشف شده مواد آتش زا در این شهرستان از سوی ماموران انتظامی است؛ پیش تر نیز بیش از 10 هزار عدد انوع مواد آتش زای غیرمجاز در بازرسی از واحدهای صنفی در کاشان کشف شده بود.
شهرستان کاشان با جمعیت نزدیک به 365 هزار نفر در فاصله 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
6136/8123
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.