اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ' حسین بانک ' روز پنجشنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح احداث ساختمان بیمه سلامت نطنز در گفت و گو با خبرنگاران از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور به عنوان بزرگترین طرح دولت یازدهم یاد کرد و افزود: با اجرای این طرح تعهدات موسسه های بیمه‌ای نسبت به مردم افزایش یافت.
وی افزود: همچنین خدمات جدیدی زیر زیر پوشش بیمه قرار گرفت و با ترمیمی که در حقوق پرداختی به پزشکان و کادر درمانی شاغل در مناطق محروم صورت گرفت، ماندگاری پزشکان در این مناطق به شدت افزایش یافت.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 425 هزار نفر از کارکنان دولت به همراه خانواده‌های خود در استان اصفهان در صندوق کارکنان دولتبیمه هستند.
بانک همچنین تصریح کرد: در صندوق بیمه سلامت در سال 93 بیش از 500 هزار نفر از افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نبوده‌اند، قرار دارند.
رئیس اداره بیمه سلامت نطنز نیز گفت: 4 هزار نفر از کارمندان دولت این شهرستان زیر پوشش بیمه سلامت و یک هزار نفر نیز دارای دفترچه بیمه سایر اقشار شامل خانواده معظم شهیدا، جانبازان و مددجویان بهزیستی هستند.
جواد تدبیری افزود: بیمه شدگان در روستا و شهرهای کمتر از 20 هزار نفر فقط در بیمارستان های دولتی سه درصد فرانشیز پرداخت می کنند.
ساختمان اداره بیمه سلامت نطنز در محل سایت اداری این شهر در زمینی به مساحت 367 مترمربع در دو طبقه با صرف اعتبار چهار میلیارد ریال ساخته می شود.
قطعه زمین این طرح به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال رایگان در اختیار بیمه سلامت نطنز گذاشته شده است.
شهرستان نطنز با بیش از 47 هزار نفر جمعیت در 125 کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.
7430/6136 / 2093 ** خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.