اخبار مرتبط

**منابع مطلع در نیروهای مقاومت روز پنجشنبه گزارش دادند که پیکر پاک شهید 'محسن حججی' به معراج شهدای شهر تدمر تحویل داده شده است.

** 2 پرواز مسیر اهواز - تهران و مشهد - تهران به دلیل حادثه در فرودگاه مهرآباد تهران و بسته شدن باند این فرودگاه شامگاه چهارشنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان فرود آمدند.

**محمد علی طرفهَ، معاون عمرانی و هماهنگی استانداری اصفهان گفت: 60 درصد از شهرداران شهرهای استان اصفهان از طرف شوراهای اسلامی شهرها انتخاب شده اند.

**گیدو جیراردی، نایب رئیس مجلس سنای شیلی گفت: روابط مستحکم ایران و شیلی باعث جلوگیری از مانور زیاد اشخاصی همچون ترامپ می شود و ما آماده ایم که با گسترش ارتباطات خود با ایران، نقش این کشور را به ملت خود و کشورهای دور دستی مانند آمریکای جنوبی بشناسانیم.

**وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی ' جعفر مطلب زاده ' را به عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان منصوب کرد.

**محمد حسن قائدیها، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: پیشرفت و توسعه کشور ارتباط مستقیمی با نحوه فعالیت معلمان و سیستم آموزشی کشور دارد.

** امیر هلاکویی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان از عضویت رایگان در کتابخانه های این استان در 11 شهریور به مناسبت روز ملی صنعت چاپ خبر داد.

**سومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان، بازار، صادرات، تجهیزات و ماشین آلات و محیط زیست عصر چهارشنبه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان افتتاح شد.

**نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر لزوم تخصصی شدن خیریه ها گفت: تخصصی شدن خیریه ها، خدمت رسانی به نیازمندان را تسهیل می کند.
گ/6994 / 2093 ** خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.