اخبار مرتبط

سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت سیمان، بازار، صادرات، تجهیزات و ماشین آلات و محیط زیست 8 تا 11 شهریور ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می‌شود.

به‌گزارش‌ایلنا، در این نمایشگاه، 55 شرکت داخلی و خارجی از استان‌های مختلف و نمایندگان خدمات و محصولات کشورهای فرانسه، سوئد، ژاپن، آلمان، ایتالیا، ترکیه، آمریکا، تایوان، استرالیا و امارات متحده عربی حضور و مشارکت دارند که در این میان نام کارخانه‌ها، واحدهای تولیدی، واحدهای تحقیقاتی و دانشگاهی، واحدهای‌تجهیزکننده کارخانجات، تأمین‌کنندگان ماشین‌آلات و همچنین شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و اقتصادی معتبری به چشم می‌خورد.  

این مجموعه ها طی چهار روز رقابت نمایشگاهی و در فضایی به وسعت 3500 مترمربع و در دو سالن نمایشگاهی، نوین ترین صنایع، ماشین آلات و تجهیزات صنعت سیمان را ارایه و در معرض دید متخصصان قرار می دهند.  

برگزاری چهار کارگاه تخصصی با موضوع معرفی سیستم جدید "سرامیک روتاری فیدر"، بررسی علل خرابی بیرینگ ها در صنایع، معرفی کلی تجهیزات تولیدی کمپانی Testing آلمان و  همایش نکات فنی و اجرایی بتن ریزی، فهرست برنامه های جانبی این نمایشگاه را تشکیل می دهد.   

ارایه راهکارهای کاهش آلایندگی هوا در کارخانه های تولید سیمان، حفظ محیط زیست، اشتغال‌زایی، افزایش صادرات، افزایش راندمان تولید داخلی، آشنایی شرکت های ایرانی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در صنعت سیمان و بتن و ایجاد زمینه تبادل اطلاعات و تجربیات بین متخصصان و تولیدکنندگان سیمان و بتن، مهمترین اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی سیمان اصفهان است. 

پیش‌بینی می‌شود در روزهای‌برگزاری این نمایشگاه چند هیأت‌تجاری و بازرگانی از کشورهای همسایه از نمایشگاه بازدید کرده و با تولید کنندگان سیمان کشور وارد مذاکره شوند. 

این نمایشگاه هر روز از ساعت 16 تا 22 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان آماده بازدید علاقمندان است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.