اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مسافران پرواز یاد شده قرار است ساعت 11 امروز پس از 12 ساعت تاخیر فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را به مقصد نجف اشرف ترک کنند.
نمایندگی هواپیمایی عراق روز شنبه در تماس خبرنگار ایرنا با این دفتر اعلام کرد: پروازهای این شرکت هواپیمایی از اصفهان به نجف اشرف در اجاره سازمان حج و زیارت در آمده است و مسئولان حج و زیارت در این باره پاسخگو هستند.
در همین حال مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان در این باره به ایرنا گفت: پرواز یاد شده قرار بود ساعت 23 و 30 دقیقه از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان انجام شود اما به دلیل نقص فنی این پرواز انجام نشد.
غلامعلی زاهدی ادامه داد: نقص فنی پرواز یاد شده در موعد برطرف نشد و بار دیگر شرکت هواپیمایی العراقیه زمان انجام این پرواز را 6 صبح اعلام کرد که این بار نیز وعده آنها محقق نشد.
وی گفت: سرانجام این هواپیما پس از رفع نقص فنی ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز از نجف اشرف در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان نشست و قرار است این پرواز ساعت 11 امروز انجام شود.
مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان نیز در این باره به ایرنا گفت: پرواز شماره 1171 شرکت هواپیمایی العراقیه از نجف اشرف در ساعت 9 و 30 دقیقه امروز در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست و قرار است این هوپیما پرواز شماره 1170 این شرکت از مبداء اصفهان به مقصد نجف اشرف را انجام دهد.
رضا معمار افزود: پرواز یاد شده قرار است در ساعت 11 امروز انجام شود.
وی تصریح کرد: در پی معطلی مسافران پرواز اصفهان - نجف اشرف در این فرودگاه، مدیر کل فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با احضار نماینده شرکت العراقیه در این فرودگاه مراتب اعتراض مسافران این پرواز را به وی اعلام و به این شرکت تذکر جدی داد.
مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان تصریح کرد: همچنین به منظور جلوگیری از تکرار موارد مشابه، مراتب اعتراض مسافران پرواز یاده مبنی بر پایبند نبودن شرکت العراقیه در قبال مسافران به سازمان هواپیمایی کشور و سازمان حج و زیارت از سوی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان ابلاغ شد.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و هدایت شده است.
2093 / 6022 خبرنگار : اصغر دواتگر - انتشار دهنده : مسعود عمادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.