اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم گفت: همانطور که معتقدیم شهدا آسمانی شدند، باید باور داشت که شهدا زمینی بودند و همانند ما زندگی می کردند.
سردار علی فضلی افزود: شهدا برای ما اسوه و الگو بودند و امروز نیز انقلاب اسلامی امام و امت امام (ره) الگوی جهان اسلام شده است.
وی با اشاره به ارتباطات خود با شهید همت فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله (ص) ، گفت: جاذبه کلام این شهید به گونه ای بود که وقتی لب به سخن باز می کرد، حرفهایش به جان انسان می نشست و تاثیر گذار بود.
فرمانده قرارگاه راهیان نور کشور گفت: شهید همت در مجاهدت بی نظیر بود و به حقیقت خستگی را خسته کرده بود.
وی خاطر نشان کرد: رمز تاثیرگذاری این شهیدان اخلاص برای خدا بود و اینکه آمده بودند برای اطاعت از خدا، فرمان امام راحل (ره) را اجرا کنند.
وی تصریح کرد: فرماندهان سال های دفاع مقدس به خادمی و نوکری رزمندگان افتخار می کردند.
سردار فضلی گفت: هدف از برگزاری دوره های یاوران ولایت بسیج دانش آموزی تمرین بهره گیری از سلوک شهدا در زمینه هایی چون اخلاص یرای خدا، روحیه استکبار ستیزی، دفاع از دین خدا، همدلی و یکدلی و وحدت است.
وی تصریح کرد: دشمن امروز به دنبال اختلاف است و لذا باید وحدت را تقویت کرد.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با گرامی داشت هفته دولت، گفت: الگوی ما در دولت اسلامی، دولت شهیدان رجایی و باهنر بودند.
وی از دانش آموزان شرکت کننده در دوره طرح یاوران ولایت، گفت: با آغاز سال تحصیلی آنچه فراگرفتید را اجرا و به دیگر دانش آموزان منتقل کنید.
فرمانده بسیج دانش آموزی استان اصفهان نیز در این مراسم با بیان اینکه بسیج دانش آموزی بزرگترین تشکیلات دانش آموزی کشور است، گفت: اردوی یاوران ولایت به عنوان یک اردوی تشکیلاتی، دانش آموزان را با مهارت های تشکیلاتی و کار در سازمان بسیج آشنامی کند و زمینه ارتقای توانمندی های مدیریتی و فرماندهی را برای آنها فراهم می سازد.
محمد ادیب افزود: دانش آموزان در این دوره ها مبانی دینی، اعتقادی و بصیرتی خود را تقویت می کنند و آماده می شوند با شروع سال تحصیلی در میدان فعالیت های علمی، فرهنگی و جهادی به عنوان یک جوان مومن انقلابی در خط ولایت ایفای نقش کنند.
مراسم افتتاحیه طرح یاوران ولایت امسال با حضور جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم، مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد.
یک هزار نفر از فرماندهان واحد های پیشگام در دو نوبت ویژه خواهران و برادران در اردوی تشکیلاتی یاوران ولایت شرکت می کنند.
7134/گ / 6022 خبرنگار : محمد کامران - انتشار دهنده : عمادی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.