اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ابوذر فرنژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مرحله دوم مسابقات لیگ طلایی دو و میدانی ایران با مقام آوری دوومیدانی کار آران و بیدگلی همراه بود.
وی بیان کرد: این مرحله از مسابقات در بخش بانوان با شرکت بیش از 50 شرکت کننده در روز یکشنبه 1 مرداد ماه سال جاری ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از رقابت ها بانوان دو و میدانی کار در مواد 100 متر، پرتاب دیسک، پرش طول، 5 هزار متر و پرش سه گام با یکدیگر به رقابت پرداختند.
فرنژاد هم چنین از حضور اسکواش بازان آران و بیدگلی در مرحله اول اردوی انتخابی تیم ملی خبر داد و گفت: نازنین زهرا دادخواه، ستایش بیابان پور، زهرا فخر , منصوره کرباسی بانوان اسکواش باز آران و بیدگلی در لیست دعوت شدگان فدراسیون به مرحله اول اردوی تیم ملی قرار گرفتند.
به گفته وی ، فدراسیون اسکواش با هدف گزینش بهترین استعدادهای کشور در سنین کمتر از 9، 11، 13، 15، 17 و 19 سال با سیاست تمرکز زدایی، اقدام به انتخاب اسکواش‌ بازان خوش آتیه کرد و بر همین اساس نفرات منتخب از این پس تحت‌ نظر کادر فنی استعداد یابی، کادر فنی پشتیبان و کادر فنی تیم ‌های ملی فدراسیون قرار می‌ گیرند.
وی تصریح کرد: افراد منتخب آران و بیدگل در کنار ورزشکارانی از استان‌ های البرز، کرمانشاه، کرمان، سمنان، خراسان رضوی، قم، تهران، گیلان، کرمان، گلستان، خوزستان، همدان، مرکزی، خراسان جنوبی، کیش، فارس و آذربایجان غربی تحت نظر مربیان استعدادیاب و پایه فدراسیون قرار می‌ گیرند.
مرکز شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و 215 کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار شهرستان های شمال استان اصفهان در کانال تلگرام ایرنا کاشان:
* لینک های جستجو کانال: irnakashan / https://telegram.me/irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.