اخبار مرتبط

به گرش ایرنا، نماینده کشورمان در این دیدار که روز دوشنبه در ویتنام برگزار شد با انجام بازی منطقی و با برنامه توانست برابر حریف قدرتمند خود به برتری دست یابد و با شش امتیاز به عنوان تیم نخست راهی مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات شود.
گل نخست این دیدار در نیمه اول توسط 'سوتا شیبانو' به تور دروازه گیتی پسند چسبید و دقایقی بعد ' محمد زارعی ' که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود گل مساوی را به ثمر رساند.
این بازیکن همچنین موفق شد گل دوم تیمش را وارد دروازه حریف قدرتمند ژاپنی کند.
نیمه نخست این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود گیتی پسند پایان یافت.
در نیمه دوم گرچه گیتی پسند بازی را هجومی آغاز کرد، اما در یک ضد حمله ' شیبانو ' زننده گل اول تیم شورایکا اوزاکا توانست دومین گل تیمش را به ثمر رساند و بازی را به تساوی بکشد.
با وجود موقعیت هایی که نصیب هر دو تیم شد توپی از خط دروازه ها عبور نکرد، اما در لحظات پایانی گل پیروزی بخش تیم گیتی پسند توسط حسن زاده به دست آمد.
علیرضا افضل سرمربی سفید و مشکی پوشان ایران برای این دیدار سپهر محمدی، احمد اسماعیل‌ پور، محمد کشاورز، علی‌ اصغر حسن ‌زاده و ویتور هوگو را به عنوان ترکیب اصلی در زمین قرار داد.
در سوی دیگر میدان نیز 'کلیچیرو کوگوره ' سرمربی تیم اوزاکا ژاپن سوتا شیبانو، نوبویا اوسودو، سوئیچیرو کاکی‌هارا، یوکی تامورا، تاکی‌ هاتو نی را در قالب ترکیب اولیه به میدان فرستاد.
این تیم ژاپنی با لباس یکدست آبی در زمین ظاهر شد.
حسن زاده و اسماعیل پور در این مصاف از داور کارت زرد دریافت کردند.
حریف گیتی‌پسند در مرحله بعدی بعد از پایان رقابت‌های گروه D که فردا برگزار می‌شود، تعیین خواهد شد.
تیم گیتی پسند ایران روز شنبه در نخستین دیدار خود در این دوره از رقابتها برابر تیم ' شنزن ' چین با هفت گل به پیروزی رسیده بود.
هشتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا با حضور 14 تیم از روز پنجشنبه 29 تیرماه در شهر ' هوشیمینه ' ویتنام آغاز شده است.
گیتی پسند در گروه c این مسابقات با شورایکا اوزاکا (ژاپن) و شن زن (چین) هم گروه است. نماینده ژاپن نیز در نخستین دیدار شن زن چین را 5 بر یک شکست داده بود.
گروه بندی جام باشگاه های فوتسال آسیا به شرح زیر است:
گروه یک : تای سون نام (ویتنام)، الظفره (امارات)، ویک وایپرز (استرالیا) ، ارم (قرقزیستان)
گروه دو : نفت الوسط (عراق)، الریان (قطر)، واموس (اندونزی) ، دیسی اینوست (تاجیکستان)
گروه سه : شورایکا اوزاکا (ژاپن)، صنایع گیتی پسند (ایران)، شن زن (چین)
گروه چهار: چونبوری (تایلند)، المالیک (ازبکستان)، بانک بیروت (لبنان)
گ / 6020 / 2093 ** خبرنگار: علیرضا حکیمیان ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.