اخبار مرتبط

مجید صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بازیکنان تیم شهرداری کاشان که در طول فصل گذشته مسابقات لیگ برتر زحمت زیادی کشیدند باید تمام مطالبات خود را دریافت کنند.
وی بیان کرد: زمانی که قراردادی بسته می شود دو طرف ملزم به رعایت آن هستند که در این جا شهرداری کاشان هم طبق قرارداد موظف به پرداخت مطالبات است.
وی با بیان این که در شرایط کنونی اکثر باشگاه ها و حتی شهرداری ها با مشکل مالی مواجه هستند افزود: اطمینان دارم که شهرداری کاشان هم در آینده ای نزدیک تمام مطالبات بازیکنان و کادر تیم بسکتبال را تسویه خواهد کرد و جای نگرانی نیست.
صالحی با اشاره به این که بسکتبال کاشان راه خود را پیدا کرده است تصریح کرد: کاشان توانایی دارد که تیم خود را حفظ کند و با قدرت در لیگ برتر حضور داشته باشد.
وی در پاسخ به این سئوال که در صورت موافقت شهرداری کاشان با ادامه کار تیم بسکتبال، آمادگی همکاری با تیم بسکتبال را دارد بیان کرد: برنامه ای برای ادامه همکاری با این تیم ندارم.
شورای اسلامی شهر کاشان در جلسه دو هفته پیش خود ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان را منتفی و اعضای شورا رای به انحلال این باشگاه دادند.
تیم بسکتبال شهرداری کاشان در آخرین بازی خود در اردیبهشت ماه امسال با شکست در مقابل تیم پالایش نفت آبادان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باز ماند.
وجود تعهد مالی کنونی باشگاه، تنگناها و مشکلات اقتصادی شهرداری، خروجی نامناسب باشگاه برای ارتقای ورزش همگانی و شهروندی، به‌ کارنگرفتن و توجه نداشتن به استعدادهای بومی و ظرفیت‌های درونی ورزشی شهرستان، زیرساخت‌های نامناسب برای توسعه و بهره‌ برداری از امتیازات و دستاوردهای حضور تیم‌های ورزشی در لیگ‌ های ملی و فراملی، نداشتن ضرورت و تناسب وظایف شهرداری با تیم ‌داری در سطح ورزش حرفه‌ ای ‌بعنوان برخی از دلایل شورای شهر کاشان برای مخالفت با ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان مطرح شده است.
باشگاه شهرداری کاشان سال گذشته با حضور 3 تیم در دو لیگ برتر بسکتبال و هندبال و همچنین دسته دوم فوتبال فعالیت می کرد.
7408/7472 * خبرنگار: حسین منصوری فر * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار شهرستان های شمال استان اصفهان در کانال تلگرام ایرنا کاشان:
* لینک های جستجو کانال: irna_kashan / https://telegram.me/irna_kashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.