اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مرتضی صفاری نطنزی عصر شنبه در جمع مسئولان ادارات و معتمدان شهر بادرود از توابع نطنز به وضعیت امنیت در کشورهای منطقه اشاره و اظهار کرد: آمریکایی ها به همراه عوامل منطقه ای خود در تدارک ایجاد مشکلات متعدد برای کشور هستند و با تمام توان خود سعی می کنند تا از سرعت و حرکت نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان بکاهند.
صفاری نطنزی تصریح کرد: جمهوری اسلامی به دلیل توان نظامی بالا و نفوذ سیاسی در منطقه و هم چنین اقدام هایی که در مسیر تقویت جبهه مقاومت برداشته است به یک قدرت بلامنازع تبدیل شده و امروز دشمنان انقلاب نیز به خاطر هدف قرار دادن این دستاوردها هر روز دشمنی خود را بیشتر می کنند.
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار تنش آفرینی دشمنان برای کشور در خارج، جمهوری اسلامی با یک سری از مشکلات داخلی نیز در حال مقابله است و بیکاری، مشکلات اقتصادی، بحران آب، مدیریت منابع انسانی، ساختار اداری و غیره مهم ترین آن ها هستند.
وی در ادامه به مشکل آب در شهرستان نطنز اشاره کرد و ادامه داد: پیگیری برای رفع این معضل و انتقال آب از سرشاخه های زاینده رود به شهرهای نطنز و بادرود همچنان ادامه دارد.
نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر با بیان این که به زودی کلنگ اجرای این طرح با حضور وزیر نیرو به زمین خواهد خورد، افزود: در حوزه گردشگری تلاش های خوبی صورت گرفته و مبلغ 15 میلیارد ریال برای مقاصدِ گردشگریِ تعریف شده در شهرستان اختصاص یافته است.
وی همچنین امامزاده آقاعلی عباس (ع) بادرود را دارای ظرفیت بزرگی دانست و افزود: اعتبارات خوبی برای این آستان مقدس پیش بینی شده است و امیدواریم با تحقق آن، این امامزاده به عنوان یک مقصد گردشگریِ مذهبی در سطح کشور مطرح شود.
شهرستان نطنز دارای دو بخش مرکزی و امامزاده در 125 کیلومتری شمال مرکز استان اصفهان قرار دارد.
7408/7430 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار شهرستان های شمال استان اصفهان در کانال تلگرام ایرنا کاشان:
* لینک های جستجو کانال: irnakashan / https://telegram.me/irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.