اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان روز شنبه در خبری کوتاه اعلام کرد: با پیگیری های به عمل آمده از سوی رئیس کل دادگستری این استان بزودی پرونده قتل دختر اهل جرقویه منتهی به صدور رأی نهایی خواهد شد.
دانش آموز دختر 15ساله در شهر نصرآباد از توابع بخش جرقویه سفلی دی ماه سال 95 برای امتحان از خانه خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و جسد بی جان او که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل زندگی اش کشف شد.
خانواده از طریق مدرسه مطلع شدند که فرزندشان در جلسه امتحان حاضر نشده است بنابر این در جستجوی دختر خود برآمدند و مفقودی دختر ۱۵ ساله خود را به کلانتری محل خبر دادند. بلافاصله تحقیقات تخصصی مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان به منظور پیدا کردن این دختر نوجوان آغاز شد.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در این باره گفت: کارآگاهان در جریان تحقیقات با به دست آوردن سرنخ‌ هایی توانستند کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه، قاتل که جوانی ۲۵ ساله از اهالی محل سکونت دختر و دارای سه فقره سابقه کیفری بود را در حال فرار از منزلش دستگیر کنند.
سرهنگ خسروی اظهار کرد: پس از دستگیری متهم، تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام شد و متهم به قتل دختر نوجوان اعتراف و عنوان کرد که او را به ‌زور به محل کشف جسد کشانده و سپس به قتل رسانده است.
پس از قتل آتنا اصلانی کودک معصوم اهل پارس آباد مغان توسط مردی گرگ صفت، مسئولان بلندپایه نظام از جمله رئیس جمهوری و ریاست مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن این جنایت، رسیدگی به پرونده این جنایت را در اسرع وقت از قوه قضائیه خواستار شدند.
در پی آن نیز در هفته گذشته، شماری از رسانه های اصفهان به همراه کاربران شبکه های اجتماعی خواستار رسیدگی به پرونده قتل دختر اهل جرقویه سفلی شده بودند.
2093

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.