اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردارعبدالرضا آقاخانی روز سه شنبه در مراسم افتتاح ایستگاه پلیس شهدای راهور مبارکه افزود:سامانه های ارتباطی 197،110 و دفتر نظارت، ایستگاه های پلیس راهور و ایستگاه های پلیس انتظامی بعنوان پل ارتباطی برای سرعت بخشیدن به کارها و خدمات مضاعف به مردم محسوب می شوند.
شهردار مبارکه هم در این مراسم با بیان اینکه مشکلات ترافیکی بسیاری در هسته مرکزی این شهر بویژه در ایام پایانی سال و اوایل مهرماه وجود دارد، گفت: کنترل میدانی نقاط پرترافیک شهر تاثیر زیادی در رفع این مشکل دارد.
محمد شرفا افزود: امیدواریم با استقرار نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی در این ایستگاه، بخش عمده ای از مباحث ترافیکی مرکز شهر مرتفع شود .
پاسگاه اصلی راهنمائی و رانندگی مبارکه در مجموعه اداری صفاییه واقع شده است و از این پس با حضور پرسنل این پاسگاه در مرکز شهر مبارکه، خدمت رسانی در حوزه های انضباط ترافیکی، پیشگیری از تصادفات و کارشناسی تصادفات از سرعت بیشتری برخوردار خواهد بود.
در این مراسم یکصد کلاه ایمنی رایگان با هدف نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی و افزایش ضریب امنیت راکبان، بین موتورسواران این شهر توزیع شد.
بیش از 10 هزار موتورسوار در مبارکه تردد می کنند که با توجه به جمعیت کلی این شهرستان، آمار بالایی است.
شهرستان مبارکه با 143 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.
ت 7150 /6027
خبرنگار: علی نعمانی* انتشار: شکراللهی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.